O nas

Pro Gym

Jesteśmy klubem fitness, skupiającą przede wszystkim tych, dla których zdrowy tryb życia oraz kondycja fizyczna nie są obojętne. Pro Gym to nie tylko siłownia i zajęcia fitness, to także miejsce, które jest zawsze blisko Ciebie! Zapewniamy wyjątkową atmosferę i dogodną lokalizację! Około 600 m2 – zmieniliśmy na jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Tuchowie. Po treningu będziesz mógł korzystać do woli ze strefy relaksu lub odpocząć w klubowej kawiarni. Pro Gym – to miejsce dla całej Rodziny Dziękujemy za zaufanie i powierzone zdrowie. Twój cel jest naszą pasją. Dołożymy wszelkich starań, by wspólnie osiągnąć sukces.

Rozwiń
Pro Gym jest siecią klubów fitness, skupiającą przede wszystkim tych, dla których zdrowy tryb życia oraz kondycja fizyczna nie są obojętne. Pro Gym to nie tylko siłownia i zajęcia fitness, to także miejsce, które jest zawsze blisko Ciebie! Zapewniamy wyjątkową atmosferę i dogodną lokalizację! Około 600 m2 – zmieniliśmy na jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Tuchowie. Po treningu będziesz mógł korzystać do woli ze strefy relaksu lub odpocząć w klubowej kawiarni. Pro Gym – to miejsce dla całej Rodziny Dziękujemy za zaufanie i powierzone zdrowie. Twój cel jest naszą pasją. Dołożymy wszelkich starań, by wspólnie osiągnąć sukces.

Właściciel

Nazywam się

Kamil Kawa

Pozwól, że powiem Ci parę słów o sobie. Od dobrych kilku lat zdobywam doświadczenie oraz poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningu, przygotowania motorycznego w sporcie oraz dietetyki. Swoje ambicje o zostaniu mistrzem świata porzuciłem już jakiś czas temu. Teraz całą uwagę skupiam na swoich podopiecznych i pomocy w realizacji ich celów.

Rozwiń
Na swoim koncie mam zapewne setki kilogramów zrzuconego tłuszczu, zbudowanych kilkadziesiąt kilogramów mięśni, a przede wszystkim — co jest dla mnie najważniejsze — poprawę jakości życia i zdrowia wielu osób. Wyznaję holistyczne podejście do treningu, który ma dawać przede wszystkim radość, być bezpieczny, i który pozwoli Ci lepiej poznać swoje ciało. Dzięki temu łatwiej będzie Ci pokonywać kolejne granice swoich możliwości, a skutkiem tego będzie świetne samopoczucie, zdrowie i super sylwetka!

Kwalifikacje:

Dyplom Instruktora rekreacji ruchowej o specjalności: fitness – ćwiczenia siłowe

Dyplom Specjalisty – Dietetyka

Specjalności:

trening funkcjonalny

trening TRX

trening z użyciem Kettlebell (odważników)

trening kulturystyczny obejmujący pracę nad masą, siłą, wytrzymałością oraz kształtem

trening z elementami tzw. Ninja Warrior oraz Kalisteniki siłowej

praca nad ruchem naturalnym tzw. Movement

dietetyka sportowa na poziomie reakreacyjnym

ponad 5-letnie doświadczenie w pracy w branży suplementacyjnej

Jesteśmy młodym, rozwijającym się zespołem, który wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom!

Nasi trenerzy poprowadzą Twój trening i odżywianie właściwą ścieżką, która pomoże Ci sięgnąć swoim marzeniom. Przyjemna atmosfera panująca w całym klubie sprawi, że trenowanie stanie się przyjemnością i łatwiej będzie Ci utrzymać regularność. Nasza dewiza pracownicza to dbanie o Was i Wasze otoczenie! Liczne, różnorodne zajęcia dadzą Ci możliwość wypróbowania się w nich, a także efektywnego wykorzystania czasu w grupie.

Trenerzy

Natalia Hadała

Instruktorka Zumby z dwuletnim stażem

Na zajęciach wyciska siódme poty w latynoskich klimatach.

Zawsze pozytywnie nastawiona do życia.

W wolnej chwili uwielbia podróżować i spędzać czas z dobrą książką.

Karolina Mądel

Od 6 lat instruktor fitness.

Z zamiłowania sportowiec.

Przez 10lat tanczyła w grupie tanecznej taniec nowoczesny.

Szkolenia: body ball, pilates podstawy, mobility, stretching.

Wolny czas uwielbia spędza chodząc po górach.